Tel: 0 505 930 72 61 Mail: iletisim@dizaynuzmani.com

Web Tasarımda Ücretsiz Danışmanlık Nedir?

Web Tasarımda Ücretsiz Danışmanlık Nedir?

hizmeti Dizayn Uzmanı ‘ndan web tasarım hizmeti alan kişi ve firmalara tanınan önemli bir ayrıcalıktır.

Bilişim alanında 15 yıla yakındır çalışmalar yapmaktayız. Web tasarım, web yazılım, arama motoru optimizasyonu, grafik tasarım, site yönetimi, arama motoru reklamcılığı ve sosyal medya reklamları başta olmak üzere pek çok alanda çalışmalarımız ve tecrübelerimiz bulunmaktadır. Sahip olduğumuz bilgiler ve tecrübelerimiz çerçevesinde bilişim alanına yönelik pek çok bilgi ve danışmanlık ihtiyacınızı ücretsiz karşılıyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık Ne İşe Yarar?

Ücretsiz DanışmanlıkBilişim çağında yaşıyoruz. Bu nedenle bilişim alanına yönelik pek çok konu karşımıza çıkıyor. Bu konularda bilgi sahibi olunmaması durumunda ciddi hatalar yapmanın yanı sıra ciddi fırsatlarda kaçabilmektedir.

Dizayn Uzmanı olarak gerek Bilinmeyen Bilişim kitabında, gerek bazı web sitesi projelerimizde, gerekse içerik üretimi hizmeti verdiğimiz bilişim firmalarının blog sitelerinde direkt olarak binlerce, dolaylı yoldan milyonlarca kişiye bilgimizi aktardık ve aktarmaya devam ediyoruz. Zira hizmet bazlı cömert olmaya çalıştığımız gibi bilgimizi sunma konusunda da ziyadesiyle cömert olmaya çalışmaktayız.

Dolayısıyla bilişim alanında ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir bilgi ihtiyacınızı gidermek için bizimle istediğiniz zaman iletişim kurma imkanı sunuyoruz. En çok görülen ihtiyaç ise sizi arayan ya da bir şekilde görüşen kişilerin size bilişim alanında çeşitli vaatlerde bulunması olabilir. Örneğin “sizi Google ‘da ilk sıraya çıkaracağız” şeklinde vaatte bulunan bir kişinin, aslında ciddi ücretler ödenerek Google AdWords ‘ten mi, arama motoru optimizasyonu hizmetinden mi, yoksa kendi web sitelerinde tanıtmaktan mı bahsettiğini anlamayabilirsiniz. Talep edilen ücretin ne derece mantıklı ve makul fiyatlar olup olmadığını bilemeyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra bilişim ile alakalı aklınıza takılan bir konu ya da bilişim alanında fırsat olarak gördüğünüz bir girişim fikri olabilir. Tüm bunlar ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilme, en doğru ve ideal bilgiyi alabilme imkanı sunuyoruz.

Bu vesile ile bilişim alanındaki sahip olduğunuz fırsatları değerlendirme imkanına sahip oluyorsunuz. Aynı şekilde çok ciddi maliyetlere neden olacak hatalar yapma ihtimalinden de kurtuluyorsunuz.

Dizayn Uzmanı olarak ücretsiz danışmanlık hizmetimizi web tasarım hizmeti alan tüm kişi ve firmalara 1 yıl boyunca ücretsiz olarak sunuyoruz. 1 yıl sonrasında ise, geride kalan 1 yıl boyunca ne kadar ücretsiz danışmanlık yapıldığını ve Dizayn Uzmanı ‘ndan alınan diğer hizmetleri dikkate alarak tekrar ücretsiz olması konusunda değerlendirme yapıyoruz.

Dolayısıyla Dizayn Uzmanı ‘ndan web tasarım hizmeti alarak sadece web sitesi sahibi olmuyorsunuz. Aynı zamanda piyasada yüzlerce TL ‘ye verilen danışmanlık hizmetine de ücretsiz sahip oluyorsunuz.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın