Dizayn Uzmanı Ticaret ve Bilişim Hizmetleri

2004 yılından bu yana bilişim alanında çok sayıda çalışma ve proje hayata geçirdik. Ağırlıklı olarak firmalara ve kişilere bilişim alanında hizmet vermekten ziyade, kendi projelerimiz için ciddi çalışmalar gerçekleştirdik. Bu sayede bilişim alanında en uygun maliyetlerde, en profesyonel çözümler üretebilen bir firma konumuna geldik.

Öyle ki, sadece standart bir web sitesi yapmıyor, web sitesine sahip olmak isteyen kişi ya da firmanın tam ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde web siteleri meydana getiriyoruz.

Web Tasarım İzmir, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, SEO
Misyonumuz

Misyonumuz

Kişi ve firmaların uygun maliyetlerde, bilişim ihtiyaçlarını üst düzey kalitede karşılayabilmektir. Bu zamana kadar gerek bilişim alanında gerekse bilişim alanı dışında yaptığımız çalışmalarda her daim memnuniyet, güven ve profesyonellik ilkelerine bağlı kaldık. Bu sayede bir kere hizmet alan kişi ya da firmanın tereddütsüz tekrar hizmet almasını, hatta yakın çevresine bizi tavsiye etmesini sağlayan bir firma olabildik.

Aynı misyon ile bilişim alanında web tasarım, sosyal medya yönetimi, grafik tasarım, arama motoru optimizasyonu, site yönetimi ve reklam çalışması işlerinde de yüzde yüz memnuniyet, güven ve profesyonellik ilkemiz doğrultusunda hareket etmekteyiz.

Vizyonumuz

Bilişim alanında kişi ya da firmaların meydana getirdiği güvensizlik ortamını minimize etmektir. Ayrıca bilişim alanında kaliteden yoksun iş yapan kişi ya da firmaların meydana getirdiği web sitelerini yenileyerek, firmaların verdiği hizmetin kalitesine yakışır web siteleri ve bilişim hizmetleri sunmayı hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz

Dizayn Uzmanı olarak, size ve işinize önem veriyoruz. Bu doğrultuda size sadece ihtiyaçlarınızı değil, ihtiyaçlarınızdan fazlasını sunuyoruz. Zira bilişim alanında yapılması gereken çok sayıda çalışma için gereken bilgi, tecrübe ve donanıma ziyadesiyle sahibiz.

Yaklaşık 15 yıllık tecrübemiz ile sizlere başka hiçbir yerde bulamayacağınız maliyetlerde, son derece profesyonel çözümler sunabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.