Tel: 0 505 930 72 61 Mail: iletisim@dizaynuzmani.com

Reklam Çalışması

Çok iyi hizmet veren ya da çok kaliteli ürünler satan bir firma olabilirsiniz. Web sitenizde çok kaliteli olabilir. Fakat tüm bunlar hedef kitlenize ulaşabilmeniz için yeterli değildir. Hedef kitlenize en hızlı ve kolay ulaşmanızı sağlayan arama motorlarında ve sosyal medyada yapılan reklam çalışmalarıdır. Hatta SEO çalışmalarında da arama motoru ve sosyal medya reklamları önemli yere sahiptir.

Söz konusu reklam çalışmaları bilinçsiz bir şekilde yapıldığında çok yüksek maliyetler ödenmesine karşılık, çok düşük faydalar sağlamaktadır. Örneğin, siz bilgisayar kursu olarak reklam verdiğinizde, bilgisayar satın almak isteyen kişiler sizin reklamlarınıza tıklar ise bu hizmetiniz ile ilgilenmeyen kişi için boşuna tıklama ücreti ödediğiniz anlamına gelir. Bilinçli bir şekilde yapılması durumunda ise düşük maliyetlerde yüksek faydalar elde edilmektedir.

“İşler iyi giderken reklam yapmak faydadır, işler kötü gittiği zaman zorunluluktur”

Yüan Wei

Arama Motoru Reklam Çalışması

Anahtar Kelime Çalışması

Sadece sizin hizmetinizi ya da satışını gerçekleştirdiğiniz ürünü arayan kişilerin karşısına çıkabilmenizi sağlayacak şekilde anahtar kelimelerin çalışmasını yapıyoruz.

Reklam Optimizasyonu

Reklamınızın belirli bölgelerde, saatlerde ve diğer kriterlerde hedeflediğiniz kitle tarafından görüntülenmesi için optimizasyon çalışması yapıyoruz.

Metin Çalışması

Reklamlarınızın dikkat çekici olabilmesi için, belirli karakter sınırlarında ve kriterler çerçevesinde metin çalışmasını gerçekleştiriyoruz.

Görüntülü Reklam Çalışması

Web sitelerinde gösterilen görüntülü reklam için anahtar kelime, optimizasyon çalışmalarının yanı sıra banner çalışması yapıyoruz.

Bütçe Optimizasyonu

Minimum gider, maksimum kazanç için tıklama başına en düşük ücretlerin ödenmesini sağlayacak şekilde bütçe optimizasyonu yapıyoruz.

Raporlama

Yaptığımız çalışma neticesinde, maliyet, trafik, dönüşüm ve diğer unsurlara dair haftalık ya da aylık olarak size özel rapor sunuyoruz.

Sosyal Medya Reklam Çalışması

Görsel Çalışma

Reklamı yapılacak paylaşımın görselinin, maksimum etki sağlayacak ve hedef kitlenizin dikkatini çekecek şekilde tasarlanması.

Metin Çalışması

Reklamı yapılacak paylaşım metninin, maksimum etki ve hedef kitlenizin dikkatini çekerek dönüş yapmasını sağlayacak şekilde yazılması.

Hedef Kitle Çalışması

Reklamınızın hedef kitleniz tarafından görüntülenmesini sağlayacak, bölge, yaş, cinsiyet ve benzeri kriterlerde hedef kitle çalışması.
WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın