Reklam Çalışmasının Önemi

Çok iyi hizmet veren ya da çok kaliteli ürünler satan bir firma olabilirsiniz. Web sitenizde çok kaliteli olabilir. Fakat tüm bunlar hedef kitlenize ulaşabilmeniz için yeterli değildir. Hedef kitlenize en hızlı ve kolay ulaşmanızı sağlayan arama motorlarında ve sosyal medyada yapılan reklam çalışmalarıdır. Hatta SEO çalışmalarında da arama motoru ve sosyal medya reklamları önemli yere sahiptir.

Söz konusu reklam çalışmaları bilinçsiz bir şekilde yapıldığında çok yüksek maliyetler ödenmesine karşılık, çok düşük faydalar sağlamaktadır. Örneğin, siz bilgisayar kursu olarak reklam verdiğinizde, bilgisayar satın almak isteyen kişiler sizin reklamlarınıza tıklar ise bu hizmetiniz ile ilgilenmeyen kişi için boşuna tıklama ücreti ödediğiniz anlamına gelir. Bilinçli bir şekilde yapılması durumunda ise düşük maliyetlerde yüksek faydalar elde edilmektedir.

Tanıtım Çalışmasının Önemi
Minimum Maliyet Maksimum Kazanç

Minimum Maliyet, Maksimum Kazanç

Dizayn Uzmanı Bilişim Hizmetleri olarak 15 yıllık tecrübemiz ile sizler için arama motorlarında ve sosyal medyada profesyonel tanıtım çalışmaları yapıyoruz. Hedef kitlenize minimum maliyetle ulaşmanızı ve maksimum kazanç elde edeceğiniz şekilde çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Reklam bütçenizi kendi bütçemiz gibi görerek, sizler için en faydalı olarak reklam çözümlerini üretiyor ve firmanıza en üst düzey faydayı sağlamayı hedefliyor, sizi binlerce liralık ek masraftan kurtarıyoruz.

Reklam Çalışması

Reklam Çalışması Hizmetimiz ile Yaptıklarımız ve Sahip Olacağınız İmkanlar

Anahtar Kelime Çalışması

Sadece sizin hizmetinizi ya da satışını gerçekleştirdiğiniz ürünü arayan kişilerin karşısına çıkabilmenizi sağlayacak şekilde anahtar kelimelerin çalışmasını yapıyoruz.

Reklam Optimizasyonu

Reklamınızın belirli bölgelerde, saatlerde ve diğer kriterlerde hedeflediğiniz kitle tarafından görüntülenmesi için optimizasyon çalışması yapıyoruz.

Metin Çalışması

Reklamlarınızın dikkat çekici olabilmesi için, belirli karakter sınırlarında ve kriterler çerçevesinde metin çalışmasını gerçekleştiriyoruz.

Görüntülü Reklam Çalışması

Web sitelerinde gösterilen görüntülü reklam için anahtar kelime, optimizasyon çalışmalarının yanı sıra banner çalışması yapıyoruz.

Bütçe Optimizasyonu

Minimum gider, maksimum kazanç için tıklama başına en düşük ücretlerin ödenmesini sağlayacak şekilde bütçe optimizasyonu yapıyoruz.

Raporlama

Yaptığımız çalışma neticesinde, maliyet, trafik, dönüşüm ve diğer unsurlara dair haftalık ya da aylık olarak size özel rapor sunuyoruz.

Görsel Çalışma

Reklamı yapılacak paylaşımın görselinin, maksimum etki sağlayacak ve hedef kitlenizin dikkatini çekecek şekilde tasarlanması.

Metin Çalışması

Reklamı yapılacak paylaşım metninin, maksimum etki ve hedef kitlenizin dikkatini çekerek dönüş yapmasını sağlayacak şekilde yazılması.

Hedef Kitle Çalışması

Reklamınızın hedef kitleniz tarafından görüntülenmesini sağlayacak, bölge, yaş, cinsiyet ve benzeri kriterlerde hedef kitle çalışması.

Bize Yazın

Reklam Çalışması Hizmetimize Dair Merak Ettiğiniz Soruları, Görüşlerinizi ya da Taleplerinizi Bize Aşağıdaki İletişim Formundan İletebilirsiniz.