Sosyal Medya Yönetimi ile Hedef Kitlenize Ulaşın

Sosyal medya, kısa sürede milyonlarca kişiye ulaşmayı sağlayan en kolay ve etkili platform. Öyle ki, firmalar için sosyal medyada var olmak artık bir seçenek olmaktan çıktı. Zira pek çok hizmet ya da ürün almak isteyen kişi, en hızlı ve etkili yöntem olması nedeniyle firmalar ile sosyal medya üzerinden iletişim kurmaya başladı. Aynı zamanda potansiyel müşteriler firmaların sosyal medya hesaplarının kalitesine ve güncelliğine bakarak hizmet ya da ürün alımı gerçekleştirme konusunda karar verir oldu.

Sosyal medya yönetimi, pek çok firmanın zannettiğinin aksine sadece paylaşım yapılmasından ibaret değildir. Hedef kitle analizi, görsel çalışma, hash tag çalışması, rakip analizi, metin çalışması, kriz yönetimi, veri analizi, ideal paylaşım zamanı ve daha sayılabilecek pek çok unsur göz önünde bulundurularak yapılması gereken bir çalışmadır. Dolayısıyla bu alanda nitelikli çalışmalar yapan kişi ya da firmalardan hizmet alınması gereklidir.

Sosyal Medya Yönetimi
Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

Biliyoruz, çok sayıda sosyal medya ajansı var. Hepsi sizin için en ideal sosyal medya çalışmasını yapabileceğini, size pek çok açıdan katkı sağlayacağını iddia ediyor. Fakat Dizayn Uzmanı ‘nın diğer bütün sosyal medya ajanslarından çok ciddi bir avantajı var.

Söz konusu avantaj, sosyal medyada etkileşim için temel gereksinim olan hediye kampanyaları. Bir bilişim firması olmamızın yanı sıra, firmalara özel ürünler üretme imkanına sahip bir firma olmamız nedeniyle, çok sayıda kişiye ulaşmanızı sağlayacak kampanyalar düzenleyebilme imkanımız bulunmaktadır. Firmanıza özel olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünleri sosyal medyada kampanyalar düzenleyerek kısa sürede çok fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızın profesyonel yönetimine dair hizmetimiz

Tanıtım

Sosyal Medya ürünlerinizin ya da hizmetinizin tanıtımı için en düşük maliyetlerde en fazla kişiye ulaşmasına imkan tanır.

Prestij

Firmanın işleyişi için gerekli yatırımları yaptığını, işini olabildiğince profesyonel icra etmeye özen gösterdiğini sembolize ederek, firmaya olan saygınlığı arttırır.

Satış Artışı

Günümüzde pek çok kişi hizmet ya da ürün alımlarını sosyal medya üzerindeki paylaşımlar vesilesiyle yapmaktadır. Ayrıca ürün ya da hizmet alımı gerçekleştirmeden önce sosyal medya yönetiminin kalitesi karar vermelerinde etkili olur.

Hızlı İletişim

Ürün ya da hizmet alımı için iletişim kurmak isteyen pek çok kişi, telefon, mail ile iletişim kurmak yerine sosyal medyadan online iletişim kurmak istemektedir. Pek çok kişi bu imkanı sunmayan firmalardan alım gerçekleştirmemektedir.

Güvenirlik

Sosyal medyada aktif olan firmalar daha fazla güvenirliğe sahiptirler. Zira kişiler herhangi bir problem yaşadıklarında bunu sosyal medyadan iletebileceklerini düşünerek firmadan ürün ya da hizmet alımı konusunda ekstra güven duyarlar.

Geri Bildirim

Sunduğunuz hizmet ya da satışını gerçekleştirdiğiniz ürünler ile alakalı olarak hızlı geri bildirimler almanızı sağlar. Bu geri bildirimler sayesinde daha fazla satış yapmanıza engel olan sorunları kısa sürede çözmenize imkan tanır.

Analiz

Rakiplerinizin ve hedef kitlenizin analizini yapıyoruz. Bu doğrultuda hedef kitlenizin ilgisini çekecek olan paylaşımların nasıl olması gerektiğini belirliyoruz.

Hazırlık

Hedef kitlenize ulaşılmasını sağlayacak ve ilgisini çekecek size özel grafik tasarım, metin, hash tag çalışmaları yapıyoruz.

Onay

Hazırladığımız çalışma sonucunda yapılacak olan paylaşımları sizin onayınıza sunuyoruz. Revize istediğiniz paylaşımlar varsa, talebiniz doğrultusunda düzenlemelerini gerçekleştiriyoruz.

Paylaşım

Her sosyal medya platformunun ideal paylaşım günleri ve saatleri bulunmaktadır. Söz konusu platform için ideal günde ve saatte hazırladığımız içerikleri paylaşıyoruz.

Genel Yönetim

Sosyal medyada tek unsur paylaşım yapmak değildir. Kriz yönetimi, yorumlara dönüş, acil paylaşımlar gibi çok sayıda yapılması gereken unsuru gerçekleştirmekteyiz.

Raporlama

Sizin için yaptığımız çalışmanın geri dönüşlerini, belirlenen süre zarflarında rapor hazırlayıp tarafınıza gönderiyoruz.

Bize Yazın

Sosyal Medya Yönetimi Hizmetimize Dair Merak Ettiğiniz Soruları, Görüşlerinizi ya da Taleplerinizi Bize Aşağıdaki İletişim Formundan İletebilirsiniz.