SEO Çalışmamız ile Yükselişe Geçin

Günümüzde pek çok kişi en basit bir ürünün ya da hizmetin alımından, en önemli ürün ya da hizmet alımına kadar araştırmalarını arama motorlarında arama yaparak gerçekleştirmektedir. İhtiyaç duydukları ürün ya da hizmete dair arama motorlarında arama yapan kişiler karşılarına çıkan ilk sitelerden ürün ya da hizmet alımı gerçekleştirme konusunda kararlar verir. Dolayısıyla internetten araştırma yaparak karar veren kişiler için arama motorlarında üst sıralarda iseniz varsınız, üst sıralarda değilseniz yoksunuz anlamına gelmektedir.

Arama motoru optimizasyonu, popüler adıyla SEO, web sitenizin arama motorlarında belirlenen kelimelerde üst sıralarda yer alması için yapılan çalışmadır. Dizayn Uzmanı olarak web sitenizin hedeflenen kelimelerde, arama motorlarında üst sıralarda yer alması içi gerekli çalışmayı gerçekleştiriyoruz. Tecrübemize ve hizmetimize o kadar güveniyor ki, eğer yaptığımız çalışma sonucunda web siteniz arama motorlarında bulunduğu sıradan daha üst sıralara çıkmaz ise ücret iadesi yapıyoruz.

SEO Çalışmamız ile Yükselişe Geçin
SEO Çalışmasına Dair Dikkat Edilmesi Gerekenler

Karar Verirken Dikkat Etmeniz Gerekenler

SEO çalışması diğer pek çok bilişim alanına yönelik çalışmalardan çok daha fazla dikkat gerektiren bir çalışmadır. Zira kötü yapılan bir web sitesinin, grafik tasarımın, sosyal medya yönetiminin ve diğer işlerin telafisi kısa vadede mümkündür lakin kötü SEO çalışmasının telafisi hem uzun vadelidir hem de daha masraflıdır.

Çok fazla yöntem ile hedeflenen kelimelerde, kısa sürede üst sıralarda yer almak mümkündür. Fakat üst sıralarda yer almaktan daha önemli olan şey, nitelikli çalışma ile arama motorlarını kandırmaya yönelik yapılmayan çalışmadır. Ancak bu şekilde kalıcı ve uzun vadeli olarak üst sıralarda yer almak mümkündür. Aksi halde kısa sürede üst sıralara çıkan web siteleri bir güncelleme ile kısa sürede arka sıralara düşebilir ya da arama motorları tarafından ceza alarak tüm bağlantıları silinebilir.

Tüm bunların yanı sıra, arama motorlarında ilk sırada yer alma garantisi verebilmek söz konusu değildir. Zira dünyanın en büyük arama motoru olan Google dahi, istedikleri kelimede ilk sırada yer alabilmenin garantisini verememekle birlikte, Google ‘da “arama motoru” diye arama yapıldığında, kendileri değil en büyük rakipleri ilk sırada çıkmaktadır. Dolayısıyla sizi hedeflediğiniz kelimede ilk sıraya çıkaracağını iddia eden kişi ya da firmalar tamamen sizi kandırmaya yönelik hareket etmektedir.

Dizayn Uzmanı olarak sizlere, diğer bütün hizmetlerimizde olduğu gibi nitelikli ve profesyonel çalışmayı vaat ediyoruz. Bu doğrultuda amacımız her daim web sitenizi belirlenen kelimelerde ilk sıraya çıkarmak olsa da, temel ilkelerimiz arasında olan dürüstlük ve güven nedeniyle sadece belirlenen kelimelerde yükselme garantisi verebiliyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızın profesyonel yönetimine dair hizmetimiz

Anahtar Kelime Çalışması

SEO ‘nun temel mantığı, belirlenen kelimelerde arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlamaktır. Bu nedenle ilk iş olarak firmanızın hedef kitlesinin arama motorlarında aradığı kelimeleri belirliyoruz.

Site İçi SEO

SEO çalışmasının temel iki ayağından biri olan site içi SEO çalışması yapıyoruz. Bu çalışma doğrultusunda web sitenizin arama motorlarında, belirlenen kelimelerde yükselmesine imkan sağlayacak şekilde düzenlemeler gerçekleştiriyoruz.

Site Dışı SEO

SEO çalışmasının temel ikinci ayağı olan site dışı SEO çalışması yapıyoruz. Bu çalışma doğrultusunda web sitenizin çeşitli araçlara entegrasyon ve ayarlamalarını, backlink alımlarını ve daha pek çok unsura yönelik çalışma gerçekleştiriyoruz.

İçerik Üretimi

Site içi ve site dışı SEO çalışmalarında en önemli unsur özgün içeriklerdir. Hem web siteniz bünyesinde hem de web sitenize bağlantı gönderimlerinde hedeflenen anahtar kelimelerin bulunduğu, SEO kurallarına uygun içerikler üretiyoruz.

Raporlama

Sizin için yaptığımız çalışmayı düzenli periyotlarda raporluyoruz. Söz konusu yaptığımız çalışmaya dair ayrıntılı bilgi ve alınan olumlu sonuçları rapor ile sizlere sunuyoruz.

SEO Danışmanlığı

SEO düzenli ve sürekli çalışma gerektirir. Söz konusu çalışmayı firmanız bünyesinde kendiniz gerçekleştirmek ve sadece yapılması gerekenler doğrultusunda bilgi almak isteyebilirsiniz. Bu tip durumlarda SEO danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

Bize Yazın

Arama Motoru Optimizasyonu Hizmetimize Dair Merak Ettiğiniz Soruları, Görüşlerinizi ya da Taleplerinizi Bize Aşağıdaki İletişim Formundan İletebilirsiniz.