Tel: 0 505 930 72 61 Mail: iletisim@dizaynuzmani.com

Profesyonel Hizmetine Hazır mısınız?

Günümüzde web tasarım yaptırmak ve bir web sitesine sahip olmak artık bir tercih değil mecburiyet. Özellikle mobil cihazların son yıllarda hızla yaygınlaşması, kişilerin ihtiyaç duyduğu en ufak bir ürün ya da hizmet için dahi internette arama yapmasına neden olmaktadır. Yapılan internet aramalarında kişilerin karşısına çıkan firmalardan ürün ya da hizmet alınmaktadır.

Bir web sitesi her şeyden önce sizin işinize verdiğiniz önemi sembolize eder. Zira günümüzde en küçük işletmeden en büyük işletmeye kadar tüm işletmelerin bir web sitesi bulunmaktadır. Kişiler sizin verdiğiniz hizmet ya da satışını gerçekleştirdiğiniz ürün için ayrıntılı bilgiyi internet sitenizden almak isterler. Sizde satışını gerçekleştirdiğiniz ürün ya da sunduğunuz hizmet için en ideal ve etkili bilgiyi web siteniz sayesinde verebilirsiniz.

“Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir çalışmanın sonucudur.”

John Ruskin

Neden Dizayn Uzmanı ‘na Web Tasarım Yaptırmalısınız?

Dizayn Uzmanı olarak yaklaşık 15 yıldır bilişim alanında çalışmalar yapmaktayız. Bu zamana kadar çok sayıda bilişim alanına yönelik projemizi hayata geçirdik. Dolayısıyla “minimum maddiyat, maksimum kazanç” mantığında hareket edip, daha az harcayıp daha iyi sonuçları nasıl alabileceğimiz konusunda sürekli çalıştık. Bu sayede en ideal çözümleri, en düşük maliyetlerde, en kaliteli şekilde hayata geçirebilmekteyiz.

Yaklaşık 15 yıllık tecrübemiz, bilgimiz ve gözlemlerimiz doğrultusunda, bilişim alanında kaliteye önem veren, profesyonel web tasarım hizmeti almak isteyen kişilere, tecrübelerimiz, bilgimiz ve gözlemlerimiz çerçevesinde hizmet veriyoruz.

Sadece İstediğinizi Değil, Daha İyisini Sunuyoruz

Sizin istediğiniz gibi değil, sizin istediğinizden daha iyi web tasarım yapıyoruz. Zira web tasarım işi logonun sol üst tarafta, menünün logonun yanında, sayfaların belli bir düzende olmasından ibaret değildir. Dikkate alınması gereken, arka ve ön planda binlerce unsur vardır. Ayrıca her sektör için yapılması gereken web tasarım da farklıdır.

Responsive Tasarım

Web sitenizin sadece masaüstü bilgisayarda değil, mobil, tablet hatta TV tarayıcılarında dahil sorunsuz ve uyumlu görünmesini sağlayacak şekilde tasarım yapıyoruz. Responsive tasarım aynı zamanda sizin web sitenizin arama motorlarında daha üst sıralara çıkmasında önemli rol oynamaktadır.

Temel SEO Çalışması

Piyasada binlerce TL ‘ye gerçekleştirilen temel SEO çalışmasını ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Hedeflenen anahtar kelimelerinizi belirliyor web sitenizin tasarımını bu kelimeleri dikkate alarak yapıyoruz. Dolayısıyla hedeflenen anahtar kelime iddialı bir kelime olmaması durumunda, binlerce TL ödemenize gerek kalmadan, arama motorlarında üst sıralarda yer alma imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Tanıtım

Dizayn Uzmanı olarak bilişim alanında çok sayıda projemiz bulunmaktadır. Bu projelerimiz arasında firmaların ücretli tanıtımını yaptığımız web sitelerimizde yer almaktadır. Söz konusu bu sitelerde ücretsiz olarak tanıtılma imkanına sahip oluyorsunuz.

SEO Uyumlu

Arama motorlarında, hedeflenen kelimelerde üst sıralarda yer almak bir web sitesi için son derece öneme sahiptir. Bunun için profesyonel bir arama motoru optimizasyonu çalışması yapmak gereklidir. Lakin arama motoru optimizasyonu çalışması yapılacak web sitesi SEO standartlarına uygun olmadığı sürece yapılan çalışmada bir işe yaramaz. Bu nedenle yapılan SEO çalışmasından kısa sürede yüksek verim alınabilmesine imkan tanıyacak şekilde SEO uyumlu web siteleri yapıyoruz.

Yedekleme

Bir web sitesi yayında olduğu süre boyunca çok sayıda problem meydana gelebilir. Bu problemler için gerekli yedekler alınmaz ise geri dönüşü mümkün olmayacak şekilde kayıplar yaşanır. Ne kadar kusursuz bir web sitesi yaptırmış olsanız dahi, tekrardan ciddi ücret ve zaman harcayarak sıfırdan web tasarım yaptırmak durumunda kalabilirsiniz. Böylesine büyük bir problem yaşamamak, problem yaşadığınızda ise kısa sürede telafi edilebilmesi için düzenli olarak yedekleme yapıyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık

Bilişim alanında yaklaşık 15 yıllık tecrübeye sahibiz. Tecrübelerimiz çerçevesinde binlerce kişiye bilişim alanında yardımcı olduk, oluyoruz. Sizlere de bilişim alanında merak ettiğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz konularda yardımcı olma imkanı sunuyoruz.

Yönetim Panelli

Yönetim panelli web sitesine sahip olmak, yasal bir zorunluluk olmasının yanı sıra ciddi bir ihtiyaçtır. Kolaylıkla web sitenize içerik girebilmeli, telefon, mail adresi, yerel adres, hizmet ya da ürün bilgisi gibi web sitenizde yer alan çok sayıda bilgiyi güncelleyebilmelisiniz. Bunun için sizlere yönetim panelli web siteleri yapıyoruz.

Faturalı Hizmet

Dizayn Uzmanı resmi bir firmadır ve verdiğimiz hizmete dair fatura kesebilmekteyiz. Dolayısıyla sizde bizden aldığınız hizmeti gider olarak gösterebilme ve vergilerinizden düşme imkanına sahipsiniz.

Ücretsiz SSL

SSL, web sitesi ile kullanıcı arasında yapılan işlemlerin şifrelenmesini ve güvenli bir şekilde işlem gerçekleştirilmesini sağlar. Aynı zamanda SSL, yıllık yüzlerce TL ‘yi bulan ücretlerde satılmaktadır ve arama motorları tarafından SSL ‘e sahip siteler kaliteli kabul edilerek üst sıralara taşınmaktadır. Dizayn Uzmanı olarak sizlere SSL ‘e sahip web siteleri yapıyoruz ve bunun için hiçbir ücret talep etmiyoruz.

Blog Bölümü

Bu noktaya kadar bazı satırlarda belirttiğimiz üzere, sadece bir web sitesine sahip olmak yeterli değildir. Web siteleri aynı zamanda sürekli güncellenmeye, içerik girişleri yapılmaya ihtiyaç duyar. Bu hem arama motorları için hem de sitenizi ziyaret edenler için ciddi öneme sahiptir. Aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak çok sayıda kişiye ulaşmanızı sağlayan içeriğe sahip olursunuz. Tüm bunların yanı sıra hizmetinize ya da ürünlerinize dair güncel bilgiler verebilmenizi, kampanya ve benzeri duyurular yapabilmenizi sağlayabilirsiniz. Bunlar ve daha fazlası için blog bölümüne sahip web siteleri yapıyoruz.

Teslimat Süresi Garantisi

Web tasarım alanında gözlemlediğimiz en büyük sorun, web tasarım yaptırmak isteyen kişilerin vaat edilen sürede web sitesinin yapılmamış olmasıdır. Pek çok kişi bu sorunun sıkıntısını çekmektedir. Dizayn Uzmanı olarak sizlere vaat edilen sürede web sitenizi yapacağımızı garanti ediyor, gecikmenin yaşandığı her iş günü için anlaşılan ücrettin yüzde 5’ini iade etme sözü veriyoruz.

Sistem Güncellemesi

Bilişim alanı sürekli gelişmektedir. Bu nedenle sürekli web sitelerinin güvenliğini tehdit eden yeni yöntemler çıkmaktadır. Bu tarz tehditlerden korunmak için web sitelerinin arka planında yer alan yazılımının sürekli güncellenmesi gerekmektedir. Dizayn Uzmanı olarak “web sitenizi yaptık, güle güle” demiyoruz. Web siteniz yayında olduğu süre boyunca kendisiyle ilgileniyor, kontrolünü sağlıyor ve güncellemesini yapıyoruz.

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın