Site Yönetimi ve İçerik Üretiminin Önemi

Her ne kadar profesyonel bir web sitesine sahip olsanız da, bu web sitesinde yapılacak başka hiçbir şeyin olmadığı anlamına gelmez. Web siteleri sürekli içerik girişleri yapılmasına ve güncellenmeye ihtiyaç duyan yapılardır. Zira günümüzde e-ticaret sitelerinden, hizmet satışı yapan sitelere kadar pek çok site, hedef kitlesinin ilgisini çekecek doğrultuda içerikler hazırlayıp yayınlamaktadır.

Tüm bunların yanı sıra, verdiğiniz hizmete ya da satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlere dair sitenizde duyuru, kampanya ve benzeri konularda çok sayıda güncellemeler yapılması gerekir. Birkaç sene öncesine hatta birkaç ay öncesine ait içerik, kampanya ve benzeri unsurların olduğunu gören kişiler, siteye gerekli hassasiyeti göstermeyen firmanın işine de gerekli hassasiyeti göstermediğini düşünebilmektedir.

Site Yönetimi ve İçerik Üretimi Önemi

Profesyonel Site Yönetim ve İçerik Üretim Hizmeti

Dizayn Uzmanı Bilişim Hizmetleri Olarak, 15 yılda pek çok bilişim alanına yönelik proje hayata geçirdik. Bu projelerimizin her birinin yönetimini biz gerçekleştirdik. Bu sayede bir web sitesinin yönetimi ve içerik üretimine dair gereğinden fazla bilgi ve tecrübe sahibiyiz.

Standart bir web tasarım firmasına nazaran sadece profesyonel web tasarım çalışmaları yapmıyor, aynı zamanda profesyonel içerik üretimi ve site yönetimi çalışmaları yapıyoruz.

Aynı zamanda site yönetimi ve içerik üretimi hizmetimiz sayesinde sizi binlerce TL ‘ye varan giderlerden kurtarıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızın profesyonel yönetimine dair hizmetimiz

Analiz

Sitenizi ve hedef kitlenizi analiz ediyoruz. Sitenize en uygun ve hedef kitlenizin ilgisini çekecek içeriklerin neler olduğunu inceliyoruz. Bu doğrultuda plan hazırlıyor, çalışma süresini belirliyoruz.

Özgün İçerik

Hedef kitlenize özel olarak, anahtar kelimelerin yer aldığı, en az 300 kelimeden oluşan makale yazıyor, makale banneri ve makale içi görsellerini hazırlıyoruz. Düzenli aralıklar ile paylaşıyor ya da tarafınıza gönderiyoruz.

Güncellemeler

Sitenizde, firmanızın sunduğu hizmete ya da ürünlere dair veya tel, mail, adres ve benzeri temel bilgilerinde güncellemeler yapıyoruz. Söz konusu güncellemeleri yine SEO kurallarına uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

Arama Motorlarında Yükselme

Arama motoru optimizasyonu için önemli kriterlerden biri, sitenizde hedeflenen kelimelerin yer aldığı içeriklerin bulunmasıdır. Bunun yanı sıra sürekli içerik ve diğer konularda güncellenen siteler arama motorları tarafından daha fazla dikkate alınır. Bu sayede arama motorlarında hedeflediğiniz kelimelerde daha üst sıralarda yer alma imkanına sahip olursunuz.

Sosyal Medya İçeriği

Sosyal medyada paylaşılması için nitelikli içeriğe ihtiyacınız vardır. Sitenizde yayınlanan makale hem sosyal medyada paylaşılabilecek bir içeriğe sahip olmanızı hem de sitenize ziyaretçi çekmenizi sağlar. Yani bir taşla birkaç kuş vurmuş olursunuz 🙂

Sürekli Ziyaretçi

Bir sitede düzenli olarak içerik paylaşıldığını gören kişiler sürekli olarak sitenizi ziyaret etmeye başlarlar. Bu aynı zamanda arama motorlarının da dikkatini çekerek sitenizin daha üst sıralarda yer almasına vesile olur.

Etkileşim Alma

Sitenizde hedef kitlenizin ilgisini çeken paylaşımların yapılması, söz konusu hedef kitlenin içeriği sosyal medyada ya da yakın çevresiyle paylaşmasını sağlar. Bu da daha fazla kişiye ulaşmanız konusunda çok önemli bir unsurdur.

Güvenirlik

Aylar hatta yıllar öncesine ait bir duyuruyu gören kişiler sunduğunuz hizmet ya da satışını gerçekleştirdiğiniz ürüne dair tereddüt etmektedir. Buna karşılık sitenizin sürekli güncellendiğini gören kişiler işinize önem verdiğinizi düşünerek size ekstra güven duyarlar.

Maddi Kazanç

Dizayn Uzmanı site yönetimi hizmeti ile binlerce TL ‘lik site yönetim personeli masrafına gerek kalmadan, profesyonel şekilde sitenizin yönetilmesi imkanına sahip olursunuz.

Bize Yazın

Site Yönetimi ve İçerik Üretimi Hizmetimize Dair Merak Ettiğiniz Soruları, Görüşlerinizi ya da Taleplerinizi Bize Aşağıdaki İletişim Formundan İletebilirsiniz.