E-Ticaret Kursu İzmir

E-Ticaret Kursu İzmir ile internetten satış yapmak, satışlarını arttırmak ve iş bulmak isteyenler için benzersiz bir eğitim alma imkanı sunulmaktadır.

Bu eğitim ile internetten satış yapmak isteyenler, e-ticaret yapmaya dair gerekli bilgilere sahip olabilecek. Bu sayede minimum gider ile kısa sürede kazanca ulaşabilecek adımlar atabilmesi mümkün olacak. Hali hazırda e-ticaret yapan kişi ve firmalar, giderlerini azaltma, satışlarını ve kazançlarını arttırarak daha fazla kar elde edebilecekler. İşsizler, işinden memnun olmayan ve e-ticaret alanında çalışmak isteyenler, bu eğitim vesilesiyle sahip oldukları nitelikli bilgi sayesinde kolaylıkla iş bulabilecekler. Verilen eğitim ile bunlar ve çok daha fazlası sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi ve başvuru: https://www.eticaretkurs.com

E-ticaret günümüzün ve geleceğin en geçerli ticaret modeli. Geleneksel satış yapan pek çok firma, geleneksel satışlarına ek olarak internetten satış yapmaya başladığı gibi, geleneksel satışa hiç bulaşmadan direkt olarak internetten satışa başlayan pek çok kişi ve firma bulunmakta. Fakat e-ticaretin, geleneksel satıştan tamamen farklı bir ticaret modeli olması nedeniyle pek çok sorunlar yaşanmakta. Söz konusu sorunların başında, e-ticaretin pek çok kişi tarafından internetten kolaylıkla sipariş alınıp, siparişin gönderilmesinden ibaret zannedilmesi gelmektedir. Halbuki tamamen farklı bir dünya olan e-ticaret için bu durum buz dağının görünen kısmı bile değildir.

Bilinmesi gerekenleri bilmeyerek, uygulanması gerekenleri uygulamayarak e-ticarete atılan pek çok kişi ve firma, kısa sürede e-ticaretin internet üzerinden sipariş almak ve göndermekten çok daha fazlası olduğunu görünce, ya e-ticaret yapma hayallerine veda etmekte ya da düşük kazançlara razı olarak yoluna devam etmektedir. Aynı şekilde e-ticarete dair kayda değer bilgi sahibi olmayıp, e-ticaret elemanı olarak bir firmada işe giren kişi de, bilmesi ve uygulaması gerekenlere dair bilgi sahibi olmaması nedeniyle istifaya ya da kovulmaya varan sorunlar yaşamaktadır.

E-ticarete emin adımlarla başlama, hali hazırdaki satışları arttırma ve nitelikli bir çalışan olma sorunlarına benzersiz bir eğitim ile çözüm bulmak mümkün.

E-Ticaret Eğitimi ile Neler Yapılabilir?

E-Ticaret Eğitimi için benzersiz vurgusu yapılmasına neden olan ana unsur eğitim programında yer alan birbirinden değerli konuların olmasıdır. Zira eğitim programında yer alan konular, bir e-ticaret sürecinde bilinmesi ve uygulanması gereken bütün unsurları içerdiği gibi, benzer kapsamda bir eğitim neredeyse bulunmamaktadır. Peki bu eğitimin sonunda neler yapabilmeniz mümkün olacak?

 • Öncelikli olarak e-ticarete dair gerekli bütün temel ve teknik bilgilere sahip olacaksınız. Bu sayede e-ticaret yaparken karşınıza çıkması kuvvetle muhtemel terimlerin neler olduğunu bilerek hareket edebileceksiniz.
 • Kendiniz ya da iş yaptığınız firmanın, ihtiyaçlarına, beklentilerine ve imkanlarına yönelik en ideal e-ticaret sitesine sahip olma konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Bu o kadar önemli bir unsurdur ki, her yıl sizi binlerce TL giderden kurtarabileceği gibi, pek çok sorun yaşamanıza da engel olacaktır.
 • E-ticaret yapmanın önemli unsurlarından biri olan ödeme sistemlerine dair ayrıntılı bilgi sahibi olacaksınız. Ödeme sistemlerinin avantaj ve dezavantajlarını bilecek, fiyatlandırma politikanızı ödeme sistemlerine göre şekillendirerek zarar etmekten ve çeşitli sorunlar yaşamaktan kurtulacaksınız.
 • Müşteriler e-ticaretin en önemli parçasıdır. Müşteri ilişkilerinin doğru yürütülmesi durumunda vezir, doğru yürütülmemesi durumunda rezil olmak söz konusudur. En doğru müşteri ilişkileri nasıl yürütülür, müşteri ilişkileri nasıl olmalıdır, internetten satış yapan müşterilerin beklentileri nelerdir, müşteri memnuniyeti nasıl sağlanır gibi birbirinden önemli hususları bilme imkanına sahip olacaksınız.
 • İster kendi ürettiğiniz ürünleri satıyor olun, isterseniz al/sat yapıyor olun, mutlaka toptan satış yapan tedarikçiler ile bir şekilde yolunuz kesişecektir. İdeal tedarikçiyi nasıl bulursunuz, uygun fiyat nasıl alabilirsiniz, tedarikçi de karar verirken nelere dikkat etmeniz gerekli gibi pek çok önemli bilgi edineceksiniz.

Satışları Arttırma ve Pazarlama

Satışları Arttırma ve PazarlamaE-ticaret yapmanın ana unsurlarının başında yer alan, pazarlamaya ve satışları arttırmaya yönelik bilinmesi gerekenleri bilmez, uygulanması gerekenleri uygulamazsanız satışlarınızın düşük olması kaçınılmazdır. Bir firmada e-ticaret elemanı olarak çalışmanız durumunda, satışları arttırma ve pazarlamaya yönelik yapılması gerekenleri yapmazsanız bir noktadan sonra kurulan baskı nedeniyle istifa etmeniz ya da kovulmanız kaçınılmaz olabilir. Aynı şekilde satışları arttırmanız durumunda da daha iyi maaş şartlarında ve mevkide çalışmanızda kuvvetle muhtemeldir. Peki satışları arttırma ve pazarlamaya dair ne gibi bilgiler edineceksiniz?

 • Pazarlamanın en önemli ayağı reklam yapmaktır. Fakat bilinmesi gerekenleri bilmeden reklam yapılması durumunda, yapılan reklam faydadan çok zarara neden olur. Dolayısıyla en ideal platformda, minimum gider, maksimum kazanç sağlayacak şekilde reklam yapılmalıdır. E-ticaret yaparken, alanınıza yönelik en ideal reklam platformunu seçmenizi, minimum gidere karşılık maksimum kazanç elde edebilmenizi sağlayacak bilgiler vermekte.
 • SEO yani arama motoru optimizasyonu yapmak bir e-ticaret sitesi için neredeyse bir mecburiyettir. Fakat zorlu ve uzun soluklu bir çalışma gerektiren SEO çalışması, SEO firmaları tarafından ayda binlerce, yılda on binlerce TL karşılığında yapılmaktadır. E-ticaret sitesi için yapılması gereken SEO çalışmalarına dair ders yine bu e-ticaret eğitiminde mevcut. Dolayısıyla sadece satışları arttırma değil, aynı zamanda on binlerce TL ‘den kurtulma imkanı sunulmakta.
 • N11, Hepsi Burada ve Gitti Gidiyor gibi pazar yerleri, e-ticaret yapanlara ekstra kazanç sağlamakta. Fakat bu pazar yerlerine dair bilinmesi gerekenleri bilmeyen, uygulaması gerekenleri uygulamayanlar, hem düşük satış rakamlarına sahip olmaktalar hem de zarar etmekteler. Bu eğitim N11, Hepsi Burada, Gitti Gidiyor gibi pazar yerlerinde satışlarınızı arttıracak, dikkat edilmesi gerekenlere dikkat ederek zarar etmenize engel olacaktır.
 • Yine e-ticaret için bir diğer önemli unsur sosyal medyadır. Nitelikli bir sosyal medya yönetimi için, sosyal medya ajanslarına binlerce TL vermenize ihtiyaç kalmayacak. E-ticaret için sosyal medya çalışmalarınızı kendiniz yapabileceksiniz.

E-Ticaret Eğitiminden Daha Fazlası

Sadece benzersiz bir eğitim ile kişilere e-ticarete dair A ‘dan Z ‘ye bütün bilgilerin verilmesi hedeflenmiyor. Ayrıca çeşitli hediyeler, indirimler ve imkanlarda sunuluyor. Eğitim ücretinden kat ve kat daha fazla değere sahip hediyeler, imkanlar ve indirimler şu şekilde;

 • Hediyeler; İmzalı Bilinmeyen Bilişim kitabı, 2 adet SEO kitabı, isme özel kupa bardak, isme özel kalemlik, çanta.
 • Sertifika; Nitelikli bir e-ticaret eğitimi alındığını gösterme imkanına sahip olacağınız e-ticaret eğitimi sertifikası.
 • İndirim Çeki; E-ticaret sitesine sahip olmak isteyenler için 300 TL ‘ye varan değere sahip e-ticaret sitesi indirim çeki.
 • Yeme & İçme; Eğitim esnasında sizi ne yiyeceğim derdinden kurtaran ve cebinizden ekstra para çıkmasına engel olan ücretsiz yeme & içme ikramı.
 • İş İmkanı; E-ticaret elemanı aradığına dair başvuruda olan firmalara, e-ticaret eğitimi alanların yönlendirilmesi.
 • Danışmanlık; 1 yıl boyunca, e-ticarete dair, sizin çıkarlarınız doğrultusunda ücretsiz danışmanlık hizmeti.
 • Öğrenme Garantisi; Verilen eğitime dair tam olarak anlaşılmayan, eğitimi tekrar alma ihtiyacı duyan kişilere, bir sonraki eğitime ücretsiz tekrar katılma imkanı.

Bunlar ve çok daha fazlası e-ticaret eğitiminde.

Hemen Başvurun

İzmir ‘de olup, benzersiz bir e-ticaret eğitimi almak isteyenler için son derece ideal. Eğer sizde internet üzerinden satış yapmak, satışlarınızı arttırmak ve e-ticaret alanında iş bulma imkanına sahip olmak istiyorsanız, bu benzersiz eğitime başvurmak için hemen tıklayın; E-Ticaret Eğitimi Başvuru

E-Ticaret Sitesi sahibi olmak isteyen kişi ve firmalar için profesyonel e-ticaret çözümleri sunuyoruz. Sadece profesyonel e-ticaret sitesi çalışması değil, e-ticaret faaliyetleri olan bir firma olarak ücretsiz danışmanlık ve eğitim veriyoruz. E-ticaret sitesi ile alakalı bilgi almak için E-ticaret sitesi sayfamızı inceleyebilirsiniz. Soru, görüş ve talepleriniz için iletişim sayfamızdaki iletişim bilgilerimizden ve iletişim formumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>