Web Tasarım Yaptırma Zamanı

yaptırma zamanı konumuz ile bir önceki konumuz olan Web Tasarım Çalışması Ne Kadar Sürede Yapılır? konumuzu pekiştiriyoruz. Bu vesileyle web sitesine bağlı olarak kurulan işlerde sıkıntı yaşama ihtimalinin minimuma inmesi konusunda bilgi veriyoruz.

konusunda pek çok kişi ve firma yeterli bilgiye sahip değildir. Yeterli bilgiye sahip olunmaması kadar da doğal bir şey yoktur. Söz konusu bilgi sadece kulaktan dolma bilgiler ile “X kişisi Y web tasarım firmasından şu kadar sürede, firma kurulmadan şu kadar süre önce web tasarım çalışması yaptırmış” şeklinde bilgiden ibarettir. Fakat her web tasarım çalışması farklı sürelerde yapılır, her web tasarım firması farklı sürede web sitesi yapar ve her firmanın web sitesi yaptırma zamanı farklıdır. Bu konumuzda da bunu ele alarak ideal zamanı belirlemenize yardımcı olmaya çalışacağız.

Web Tasarım Ne Zaman Yaptırılmalı?

Web tasarım yaptırma süreci kısa olabildiği kadar uzun bir süreçtir. Bunu bir önceki konumuzda ayrıntılı açıkladık. Arzu ettiğiniz web tasarım çalışmasının süresi hakkında, web tasarım firmaları tarafından ayrıntılı bilgi aldıktan sonra firmanızın işleyişine göre web tasarım yaptırma kararı alabilirsiniz.

Web tasarım yaptırmaBaştan belirtmekte fayda var, eğer ki firmanız faaliyete geçmiş ise ve sadece yılın belli bir mevsimi ya da ayı iş yapmıyorsa, web tasarım yaptırma konusunda geç bile kaldığınızı söylemeliyiz. Zira bu konuda henüz firmasını kurmamış ya da sezonu açılmamış firmalara hitap edeceğiz. Bunların dışındaki firmalar mutlaka bir web sitesi sahibi olması gerekmektedir.

Henüz firmanız kurulum aşamasında ise ve standart olarak 2-3 haftada yapılacak bir web sitesine sahip olmayı planlıyorsanız, ideal süre firma kurulmadan 2 ay öncesinden web sitesi yaptırmaktır. Zira bu 1 aylık süre firmanızı Google ‘da indexlemek için ziyadesiyle yeterli bir süredir. Dolayısıyla faaliyete geçtikten sonra kurduğunuz bağlantılarda firmanızın adını söylediğiniz kişiler Google ‘da sizi aradığında bulma imkanına sahip olur.

Söz konusu bu süre sezonluk işler içinde geçerlidir. Yani yaz mevsiminde ağırlıklı olarak iş yapan bir firma iseniz yine 2 ay öncesinden web tasarım yaptırmak için adımlar atmalısınız. Fakat sezonluk işlerde genel olarak rekabet yoğunluğu olduğu için bu süre biraz daha erkene alınabilir. Zira firmanızın sıra dışı bir ismi yoksa bu durumda Google ‘da sizi arayanlar bulamayabilir.

Bu durumda arama motoru optimizasyonu çalışması yani SEO çalışması yapılması gerektiği anlamına gelmektedir. SEO çalışmasına başlama zamanı yine web tasarım yaptırma zamanında olduğu gibi farklılık göstermektedir. Dolayısıyla onu da bir sonraki konumuz olan SEO Çalışması Yaptırma Zamanı konumuzda ele alacağız.

olarak sizlere arzu ettiğiniz çalışma için ideal süreyi veriyoruz. Bu süre zarfında da mutlaka web tasarım çalışmanızı tamamlayıp, aksamalar yaşanmamasını, dolayısıyla ciddi maddi kayıplar yaşamamanızı sağlıyoruz. olmamız nedeniyle sadece İzmir firmalarına değil, Türkiye ‘deki bütün firmalara Web Tasarım çalışması yaptığımızı da ayrıca belirtelim =)

İzmir Web Tasarım firması olarak 15 yıllık bilişim alanındaki tecrübemiz ile profesyonel web tasarım çalışmaları yapmaktayız. Web Tasarım hizmetimize dair ayrıntılı bilgiye Web Tasarım sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Soru, görüş ve talepleriniz için iletişim sayfamızdaki iletişim bilgilerimizden ve iletişim formumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>