Web Tasarım da Teslimat Süresi Garantisi Nedir?

, Dizayn Uzmanı ‘ndan web tasarım hizmeti alan kişi ya da firmalara profesyonel hizmet çerçevesinde sunduğumuz bir garantidir.

Dizayn Uzmanı olarak 15 yıla yaklaşan tecrübe ve gözlemlerimiz vesilesi ile, pek çok web tasarım hizmeti veren kişi ya da firmanın vaat ettiği süre zarfında web sitesini teslim etmediğine üzülerek şahit olduk. Bu durum, pek çok hizmet alımı gerçekleştiren firma ve kişinin, vaat edilen sürede web sitesinin teslim edilmemesi nedeniyle işlerinde sorun yaşamasına hatta ciddi maddi kayıplara uğramasına neden olmaktadır. Bazı durumlarda ise web tasarım hizmeti veren kişi ya da firmalar web sitesini tam olarak bitirmeyerek teslimat gerçekleştirmektedir. Söz konusu bu ciddi sorun, genel olarak web tasarım hizmeti veren kişi ya da firmalara ciddi oranda güvensizlik duyulmasına neden olmaktadır.

Bu güvensizlikler ve tereddütler nedeniyle empati yapıyor, web tasarım hizmeti almak isteyen kişiler ile görüşmemiz sonucunda belirlenen sürede web sitesini teslim etme garantisi veriyoruz.

Teslimat Süresi Garantisi İşleyişi Nasıldır?

Teslimat Süresi GarantisiTeslimat süresi garantisi, web tasarımın vaat edilen sürede bitirilmesi ve teslim edilmesi yani sitenin her şeyiyle hazır olarak kullanıma açılması anlamına gelmektedir. Bilindiği üzere bir web sitesinin tasarımında önemli role sahip olan ana unsurlardan biri yazılı ve görsel içeriklerdir. Söz konusu yazılı ve görsel içerikleri web tasarım yaptıran kişiler ya da firmalar, web sitesini yapan kişi ya da firmaya verir. Web tasarımı yapan kişi ya da firma, söz konusu içerikleri web tasarım hizmeti çerçevesinde siteye ekler.

Yazılı ve görsel içerikleri temin ve teslim etmekle mükellef taraf web sitesini yaptıran kişi ya da firma olması nedeniyle, web sitesi teslimatının gecikmesinden sorumlu taraf web sitesini yapan kişi ya da firma olmamaktadır.

Özetle tüm bu bilgiler çerçevesinde, yazılı ve görsel içerikleri tarafımıza ilettiğiniz andan itibaren vaat edilen süre zarfında web sitenizi teslim etme garantisi veriyoruz. Söz konusu garantiyi de yazılı olarak teminat altına alıyoruz. Vaat edilen süre zarfında web sitenizi teslim etmememiz durumunda ise, geciken her gün için toplam ücretin yüzde 5’i kadar indirim yapıyoruz.

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>