Web Tasarım da Faturalı Hizmet Önemi

, web tasarım ya da diğer bilişim ile alakalı almayı planladığınız hizmetler için son derece öneme sahiptir. Söz konusu önem sadece firmanız için gider gösterme imkanlarına sahip olmasından da fazlasıdır.

Bilindiği üzere bir ürün ya da hizmet satışı için fatura kesmek gereklidir. Fatura kesmek içinde devlete vergisini veren, yeri yurdu belli, çeşitli iletişim imkanları sunan, resmi bir firma olmak gerekir. Elbette resmi bir firma olmayıp, yeri yurdu belli olan ve çeşitli iletişim imkanları sunarak freelance hizmet sunan kişilerde bulunmaktadır. Lakin ne yazık ki pek çok freelance hizmet veren kişi vaat ettiklerini yerine getirmemesi durumunda yaptırım uygulamak çokta fazla mümkün olmamaktadır.

Bu nedenle faturalı hizmet verme imkanı olan firmalar, size vaat ettiklerini yerine getirmek ile yükümlü olması nedeniyle daha güvenilirdir. Zira tüketici hakları mahkemesi dahi yapılması muhtemel şikayetlerde fatura aramaktadır.

Bilişim alanında 15 yıllık tecrübemiz çerçevesinde ise ne yazık ki resmi bir firma olmayıp hizmet veren çok sayıda kişinin, aldığı işin hakkını vermemesi nedeniyle, hizmet verdiği kişi ya da firmaları mağdur ettiğine üzülerek şahit olduk. Söz konusu hizmet alan kişiler ya da firmalar bu durumda sıfırdan web tasarım hizmeti almak durumunda kalmaktadırlar.

Dizayn Uzmanı Faturalı Hizmet Sunmaktadır

Faturalı HizmetDizayn Uzmanı, devlete vergisini veren, 7/24 iletişim imkanı sunan, ticaret odası kaydı bulunan resmi bir firmadır. Bu nedenle tüm hizmetlerimiz için fatura kesme imkanımız bulunmaktadır.

Dolayısıyla Dizayn Uzmanı ‘ndan hizmet alımında herhangi bir tereddüt yaşamanızı gerektiren bir durum bulunmamaktadır. Ayrıca aldığınız hizmet çerçevesinde kestiğimiz fatura vesilesiyle, bizden almış olduğunuz hizmeti gider olarak gösterme, dolayısıyla daha az vergi ödeme imkanınız bulunmaktadır.

Fatura kesme imkanı olan, resmi bir firma olarak Dizayn Uzmanı ‘ndan profesyonel hizmet almak istemeniz durumunda sizlere bir telefon kadar yakınız.

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>