İzmir Web Tasarım

firması olarak İzmir ‘de 15 yılı aşkın süredir bilişim alanına yönelik çalışmalar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Söz konusu bu çalışmalarımızın bir kısmı İzmir ‘e yönelik olduğu gibi, bir kısmı da Türkiye çapında bilişime yönelik çalışmalar. Bu zamana kadar gerçekleştirdiğimiz her çalışmada arzu ettiğimiz başarılı sonuca ulaşmanın her daim mutluluğunu yaşadık. Fakat hedefimiz her zaman daha iyisini yapmak ve başarmak oldu. Bu doğrultuda her geçen gün daha da büyük bir kararlılıkla çalışmaya devam ediyoruz.

Peki bir Web Tasarım İzmir firması olarak çalışmalarına dair 15 yılda neler yaptık ve yapmaya devam ediyoruz, kısaca bunlara değinelim.

Projeler Üretiyoruz

olarak diğer pek çok web tasarım firmasından en büyük farkımız projelerimiz. Zira bizler yaptığımız çalışmaların kalitesine ve verimliliğine güveniyoruz. Bu doğrultuda hem firmamıza hem de ülkemize katkı sağlayacak projeler üretiyoruz. Bu projelerden bazılarına harcadıkları zamana karşılık sağladığı faydanın az olması nedeniyle son verdik. Çalışmasını yaptığımız ve hala faaliyette olan projelerimiz ise şu şekilde;

Bilinmeyen Bilişim Kitabı

Bilişim hizmetleri veren bir firma olarak bilişim alanına yönelik en önemli ve en gurur duyduğumuz çalışmalarımızdan biri bilinmeyen bilişim kitabı. 2 yıl boyunca üzerinde planlama yaptığımız, 4 buçuk ay boyunca üzerinde ciddi şekilde mesai harcadığımız kitabımızı 2016 yılının sonunda çıkardık.

İçerisinde bilişim sektörüne ilgi duyan kişilerin kendilerini nasıl geliştirebileceği, bilişim sektöründe çalışmak isteyenlerin neler yapması gerektiği, girişimde bulunmak isteyenlerin nelere dikkat etmesi gerektiği ve kişisel gelişimden oluşan 4 ana bölüm bulunmaktadır. 200 sayfadan oluşan bilinmeyen bilişim kitabı, içerisinde sayfa sayısını gereksiz şekilde arttıran kitaplara inat hiç resim barındırmamaktadır. Ayrıca kitabın okurken sıkmama, eğlendirme özelliğine sahip olmasına özen gösterildiği kadar, sürekli gelişen teknoloji nedeniyle geçerliliğini uzun yıllar korumasını sağlayacak şekilde yazıldı.

Kitaba sahip olan bütün okurların her birinden son derece güzel dönüşler alındı.

Kodcu Herif

2014 yılında hayata geçirdiğimiz bir diğer önemli projemiz KodcuHerif.Com. Yine bilişim alanında çalışmak isteyen, yazılım öğrenmek isteyen, bilişim alanında kendisini geliştirmek isteyen, girişimde bulunmak isteyen ve daha sayabileceğimiz pek çok konuda kişilere olabildiğince ayrıntılı bilgiler veren web sitemiz.

KodcuHerif.Com üzerinden gelen yüzlerce soru olabildiğince ayrıntılı ve anlaşılır şekilde cevaplandı. Buna ek olarak pek çok alanda kişilere birbirinde faydalı bilgiler sunan makaleler yazıldı. 600 ‘den fazla, olabildiğince ayrıntılı ve anlaşılır bir dilde makale bulunan KodcuHerif.Com her gün binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir.

Kurslar İzmir

İzmir Web Tasarım firması olarak eğitime önem verdiğimizi her fırsatta dile getiriyoruz. Aynı zamanda bir İzmir sevdalısı firmayız. Bu nedenle İzmir ‘de eğitime yönelik bir proje geliştirmek bizim için bir tercih değil, mecburiyetti. Bizde kurslarizmir.com ‘u hayata geçirdik.

Kurslarizmir.Com ‘da sadece İzmir ‘deki kurslar yer alıyor. 15 farklı kategoride İzmir ‘de eğitim veren kurslara ulaşmak mümkün. Aynı zamanda kurs arayanların ihtiyaç duyduğu bütün bilgiler kurslarizmir.com ‘da mevcut. Kursun açıklaması, adres, telefon, haritadaki konumu, mail adresi, web sitesi, sosyal medya hesapları ve daha sayabileceğimiz pek çok bilgi kurslara ait sayfada yer alıyor.

İzmir ‘deki kurslara da internet üzerinde kurslarını tanıtmak için olabildiğince benzersiz imkanlar sunuyor. Her bir kursun sayfasında kursa ait bir blog bölümü, galeri, adres, telefon, mail adresi, web sitesi, sosyal medya hesapları ve daha pek çok bilgiyi sunmalarına imkan tanınıyor.

İzmir Dil Kursları

Kurslar İzmir ‘e ek olarak en çok aranan ve alınan eğitim kategorisi olan yabancı dil kurslarına yönelikte proje geliştirdik. Geliştirdiğimiz izmirdilkurslari.com sayesinde İzmir ‘de artık yabancı dil kursu aramayı çok daha kolay hale getirdik.

İzmir Dil Kursları ‘nda bulunduğunuz ilçede ya da arzu ettiğiniz herhangi bir ilçede, arzu ettiğiniz yabancı dil kursunu bulabilirsiniz. Bulduğunuz kursların hakkında tanıtım yazısına, web sitesine, sosyal medya hesaplarına, adreslerine, telefon numaralarına, haritadaki konularına ulaşabilirsiniz.

İzmir Dil Kursları ‘nın en büyük özelliği ise site üzerinden iletişime geçmek istediğiniz kursa mesaj gönderebilirsiniz. Bu sayede bilgi almak istediğiniz kurs, mesaj gönderirken belirtmiş olduğunuz iletişim bilgilerinden size ulaşacaktır.

Yeni Projeler

Elbette İzmir Web Tasarım firması olarak projelerimiz bunlarla sınırlı kalmayacak. Fakat proje üretmekten daha önemli bir şey var ise o projeyi geliştirebilecek şartlara sahip olmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Ne kadar çok projeye sahip olursak mevcut projelerimize o kadar az vakit ayırma şansımız olacak. Dolayısıyla mevcut projelerimizi arzu ettiğimiz noktaya getirdikten sonra çok daha büyük ve çok daha faydalı yeni projelerimizi hayata geçireceğiz. Söz konusu yeni projelerimizin de planlamalarını yapmaya başladık =)

İzmir Web Tasarım

İzmir Web Tasarım olarak bazı kişi ve firmaların sunduğu bilişim hizmetlerini üzülerek takip etmekteyiz. Bizim bakış açımıza göre bir web tasarım çalışması sadece bir web sitesi yapmaktan ibaret olmamalıdır. Yapılan web sitesi aynı zamanda site sahibine fayda sağlayacak, günümüz standartlarında veya standartların üzerinde olmalıdır. Web sitesi yönetim panelli, mobil uyumlu, SSL sertifikalı, SEO standartlarında olmalıdır, ki web sitesi sahibi nitelikli bir web sitesine sahip olmuş olsun.

Bu doğrultuda bir İzmir Web Tasarım firması olarak mutlaka web sitesinin sahip olması gereken kriterlerde çalışmasını gerçekleştiriyoruz. Her bir web sitesinin yönetim panelli, mobil uyumlu, SSL sertifikalı, SEO standartlarında olacak şekilde çalışmasını yapıyoruz. Tüm bunlara ek olarak her yaptığımız web tasarım çalışmasında ücretsiz temel SEO çalışması yapıyoruz. Bu sayede web sitesinin hedeflenen kelimelerde üst sıralara çıkma şansı olduğu gibi, nitelikli bir SEO çalışması yapılması durumunda çok daha hızlı ve kolay üst sıralara çıkma imkanı oluyor.

15 yılda edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübe ile ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz. Pek çok kişi ve firmanın binlerce TL karşılığında verdiği bilişim danışmanlığı hizmetinin çok daha verimlisini, bizden hizmet alan kişi ve firmalara ücretsiz olarak sunuyoruz.

Çünkü İzmir Web Tasarım firması olarak yaptığımız işi ve iş yaptığımız kişileri seviyoruz. Yaptığımız işin en iyisi olmasını, iş yaptığımız kişilerin elde edebilecekleri en iyi sonuçları elde etmelerini istiyoruz. Yaptığımız çalışmalar sonucunda, çalışma yaptığımız kişilerin başarılı sonuçlar alması bizlerin en büyük mutluluk kaynağı olmaktadır. Ancak bu şekilde nitelik bir İzmir Web Tasarım firması olabileceğimize ve herkes tarafından tercih edileceğimize inanıyoruz.

İzmir Web Tasarım firması olarak maddi odaklı değil fayda odaklı çalışmalarımıza her geçen gün daha da büyük bir heves ile devam edeceğiz.

İzmir Web Tasarım firması olarak 15 yıllık bilişim alanındaki tecrübemiz ile profesyonel web tasarım çalışmaları yapmaktayız. Web Tasarım hizmetimize dair ayrıntılı bilgiye Web Tasarım sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Soru, görüş ve talepleriniz için iletişim sayfamızdaki iletişim bilgilerimizden ve iletişim formumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>