İzmir Dil Kursları Arayanlar İçin Yeni Projemiz!

İzmir Dil Kursları arayanlar yeni projemiz olan izmirdilkurslari.com ile bulmaları artık çok daha kolay olacak.

Dizayn Uzmanı Ticaret ve Bilişim Hizmetleri firması olarak eğitime her daim ziyadesiyle önem verdik. Geçmişte bireysel olarak yaptığımız eğitim odaklı çalışmalarımızın yanı sıra firma olarak da eğitime yönelik çalışmalarımızı devam ettirdik ve devam ettiriyoruz.

15 yıllık bilişim alanına yönelik tecrübelerimizi Kodcu Herif adlı projemiz ile bilişim alanında kendisini geliştirmek isteyen, alacağı eğitime dair kararsız kalıp danışmaya ihtiyaç duyan binlerce kişiye ücretsiz yardımcı olmaya çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Yine bilişim alanına yönelik kişilere eğitim, girişim ve kişisel gelişim odaklı Bilinmeyen Bilişim kitabını yazdık ve yayınladık.

Firmamızın ana faaliyet şehri olan İzmir ‘de eğitime yönelik kurs rehberi projemizi hayata geçirdik. İzmir ‘de faaliyet gösteren bütün kursları ücretsiz olarak kurslarizmir.com adresinde tanıtıyor, kurs arayanlara ücretsiz olarak aradıkları kurslara ulaşma imkanı sunuyoruz.

Son olarak kurslarizmir.com ‘a benzer şekilde arayan kişilerin çok daha kolay İzmir Dil Kursu bulmalarını sağlamak için izmirdilkurslari.com ‘u hayata geçirdik.

İzmir Dil Kursları

Kurslarizmir.com varken İzmir Dil Kursları projemizi hayata geçirmemizin başlıca sebebi; Kurslarizmir.com ‘da İzmir ‘de faaliyet gösteren bütün kurslar yer alırken izmirdilkurslari.com ‘da sadece İzmir Dil Kursları yer alıyor olmasıdır. Yani kurslarizmir.com ‘u ziyaret eden biri dans kursu arıyorsa önce diğer kategoriler arasından dans kursları kategorisini bulup, oradan aradığı kursu bulmalıdır. Elbette bu kurslarizmir.com ‘da dans kursu bulmanın zor olduğu anlamına gelmez. Aksine diğer rehberlik sitelerine nazaran kurslarizmir.com ‘da aranılan kursu bulmanın hem birden fazla yolu vardır hem de çok kolaydır. Fakat bunu daha da kolaylaştırmak mümkün olduğu için izmirdilkurslari.com ‘u hayata geçirdik. Öyle ki izmirdilkurslari.com ‘u ziyaret eden kişiler sadece İzmir ‘de faaliyet gösteren yabancı dil kurslarına ulaşabilecek.

Tüm bunların yanı sıra izmirdilkurslari.com ‘u çok daha hızlı ve sade geliştirdik. Zira kurslarizmir.com ‘da bir kursun kendisini tanıtabilmesi için ihtiyaç duyduklarından çok daha fazlası var. Bu sayede kurslarizmir.com başlı başına bir kursun web sitesinde bulunan özelliklere sahip diyebiliriz. Fakat izmirdilkurslari.com ‘da ise sadece kurs arayanların ihtiyaç duydukları bilgiler ve kolaylıkla iletişime geçme imkanı bulunuyor.

İsteyen arzu ettiği ilçedeki bütün dil kurslarını, isteyen arzu ettiği dilin eğitimini veren bütün ilçelerdeki kursları, isteyen ise arzu ettiği ilçedeki arzu ettiği dil kursunu bulabilir. Hepsinden önemlisi izmirdilkurslari.com ‘da yer alan kurslar ile izmirdilkurslari.com üzerinden iletişim kurma imkanı bulunuyor. Telefon ile arama ya da mail ile uğraşmak zorunda kalmadan, izmirdilkurslari.com ‘da yer alan kursun sayfasından mesaj gönderebilir, bıraktığınız iletişim bilgileri ile kursun size dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Sadece listelemeler ve aramalar vesilesiyle değil, kategori ve etiketleme bazlı olarak da ilçedeki hatta semtlerdeki dil kurslarına ulaşabilirsiniz. Örneğin Alsancak İngilizce Kursları etiketi ile bütün listelenmektedir.

Tanıtım ve Bilişim Çalışması İhtiyaçları

İzmir Dil Kursları sayesinde sadece İzmir Dil Kursu arayanların İzmir Dil Kursu bulmasını sağlamıyor, aynı zamanda İzmir ‘de eğitim veren dil kurslarının kurslarını tanıtma imkanı sunuyoruz. Sunduğumuz çeşitli imkanlar ile diğer kurslardan daha ön plana çıkma, bu sayede İzmir Dil Kursu arayanlar tarafından fark edilme ve kişilerin kendileri ile iletişime geçme imkanını arttırıyoruz.

Aynı zamanda Dizayn Uzmanı olarak web tasarım, seo, sosyal medya yönetimi ve reklam ihtiyaçlarını da karşılıyoruz. Bunun için iletişim sayfamızdaki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçilebilir.

Dizayn Uzmanı olarak eğitime yönelik çalışmalarımızı daha da kapsamlı olarak devam ettireceğiz. Mevcut projeler ile yetinmeyecek, daha da kapsamlı ve benzersiz projeler geliştireceğiz.

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>