Dizayn Uzmanı Yenilendi!

15 yıla yaklaşan web tasarım, grafik tasarım, site yönetimi, 10 yıla yaklaşan sosyal medya yönetimi, reklam çalışması, SEO bilgimiz, tecrübemiz ve gözlemlerimiz çerçevesinde, 2009 yılında hayata geçirdiğimiz Tic. ve Bilişim Hizmetleri firmamızın resmi sitesi olan DizaynUzmani.Com ‘u yeniledik!

2009 yılından bu yana gelişen teknoloji ve ihtiyaçlar çerçevesinde pek çok kez DizaynUzmani.Com ‘u yenilemek durumunda kaldık. Zira kurulduğu gibi kalan, kendisini sürekli yenilemeyen firmaların ve projelerin yok olmaya mahkum olduklarına defalarca kez üzülerek şahit olduk. İlk etapta teknolojinin profesyonel görünüm gereksinimleri nedeniyle yenilememizi gerçekleştirdik. İkinci yenilememizin nedeni ise mobil cihazları giderek yaygınlaşması ve Google ‘ın responsive sitelere daha fazla önem vereceğini duyurmasından kaynaklanıyordu. Üçüncü yenilememiz olan bu son yenileme çalışması ise hem bu noktaya kadar belirttiğimiz unsurlar hem de pek çok SEO kuralına uymak ve daha fazla imkan sunmak için gerçekleştirildi.

Dizayn Uzmanı Artık Daha Aktif

Sitemizin yenilenmesi vesilesiyle artık standart bir bilişim firması gibi sadece bilişim alanına yönelik hizmet alımları gerçekleştirmeyeceğiz. Aynı zamanda pek çok projemizde olduğu gibi bilişim alanına yönelik çok sayıda bilgi verici makaleler ve bilişim alanındaki güncel gelişmelerde Dizayn Uzmanı ‘nın blog sayfasında yer alacak.

Dolayısıyla DizaynUzmani.Com ‘da sadece bilişim alanına yönelik hizmet tanıtımı ya da hizmet alımı değil, aynı zamanda sürekli ziyaret etmenizi sağlayacak şekilde bilgi verici içeriklerde bulabileceksiniz.

Dizayn Uzmanı Artık Daha Sosyal

Web sitemizi yenilememizin, daha güncel ve profesyonel bir yapıya geçmemizin yeterli olmadığını, uzun yıllardır sektörde olan ve çalışmalar yapan firma olarak herkesten önce biz farkındayız. Bu nedenle sadece sitemizde değil sosyal medya hesaplarımızda da sürekli güncel, eğlenceli ve bilgi verici içerikler yayınlayacağız.

Sosyal medya hesaplarımızda sürekli hizmetlerimizi ve verdiğimiz hizmetlerin ne kadar kaliteli olduğundan ziyade, bazen bilgileneceğiniz, bazen eğleneceğiniz paylaşımlar yer alacak.

Tüm bunların yanı sıra, Dizayn Uzmanı bilişim hizmetleri veren bir firma olmasının yanı sıra aynı zamanda kişilere ve firmalara özel ürünler üretme imkanı olan bir firma olması nedeniyle, sosyal medya hesaplarımızda birbirinden ilgi çekici hediyeler kazanma imkanı sunacağız.

Dizayn Uzmanı Artık Daha Benzersiz

Bu noktaya kadar belirttiklerimiz çerçevesinde pek çok bilişim hizmeti veren firmadan artı özelliklere sahip olan Dizayn Uzmanı olarak tüm bunları yeterli görmüyoruz. Değişime, yenilikçiliğe, memnuniyete ve daha pek çok önemli unsura yönelik düşünmeye ve çalışmalar yapmaya devam etmekteyiz. Zira biz bilişim alanına yönelik çalışmayı seviyor, bilişim alanına yönelik çalışmalar yapan ya da yapmak isteyenleri rakip olarak görmenin aksine seviyor ve destekliyor, bilişim alanında profesyonel hizmete ihtiyaç duyan kişi ve firmaların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamayı kendimize ilke ediniyoruz.

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>