Kurslar İzmir Web Tasarım

İzmir ‘de kurs arayanların kurs, kursiyer arayan kursların ise kursiyer bulmasını sağlayan kurs rehberi web sitesi.

Web sitesinde 15 kurs kategorisi bulunmaktadır. Eğitim verdikleri kategorilere göre kurslar eklenmekte ve listelenmektedir. Kategori bazlı listelemenin yanı sıra harita, arama ve diğer imkanlar ile kurslar gösterilmektedir.

En önemli özelliği olan harita bazlı gösterim sayesinde kursların online olarak harita üzerindeki konumu gösterilmekte ve gösterilen imleme üzerinden kursa dair bilgilere ulaşılabilmektedir.

Eklenen kursun tamamen kendine ait bir sayfası bulunmaktadır. Söz konusu sayfada kursun banneri, logosu, kursun verdiği eğitim hakkında açıklama yazısı, sosyal medya hesaplarının bağlantıları, öne çıkan eğitimleri, iletişim bilgileri ve verdikleri eğitimlere dair ayrıntılı liste yer almaktadır. Ayrıca kurslar yine kendilerine ait sayfasına galeri oluşturabilir, blog yazıları ekleyebilir, etkinlik oluşturabilir.

Bu özellikler sayesinde kurslarizmir.com ‘da yer alan kurslar, neredeyse kendilerine ait bir web sitesinde sahip oldukları imkanlara sahiptirler.

Ayrıca Kurslar İzmir ‘de yer alan kurslar, eklenmiş olan diğer kurslara nazaran fark edilir olma, kategoride öne çıkma, sitenin yan bölümünde banner reklamı yapma, ana sayfada öne çıkma ve logo yayınlama gibi çok sayıda tanıtım bazlı imkanlara sahiptirler.

Kurslar İzmir ‘in en önemli özelliği ise İzmir ‘de bulunup Google ‘da “kurs” diye arama yapıldığında ikinci, “kurslar”, “İzmir kursları”, “İzmir kurslar”, “İzmir hobi kursları” ve daha pek çok önemli kelimede birinci sırada yer almasıdır.

Temel SEO çalışması yapılmış, SSL sertifikalı, yönetim panelli ve daha pek çok özelliğe sahip olan Kurslar İzmir, blog bölümü sayesinde de web sitesine ve verilen hizmete dair pek çok güncel içerik girme imkanına sahiptir.

Dizayn Uzmanı Bilişim Hizmetlerinden web tasarım hizmeti alan kurslar, Kurslar İzmir ‘de yer alan ayrıcalıklı seçeneklerden faydalanma imkanına sahiptirler.