Karşıyaka Akupunktur Web Tasarım

Uzman Doktor Başak BİNGÖL ‘ün Karşıyaka Akupunktur kliniğinin web sitesini yeniledik. Daha öncesinde statik, yönetim paneli bulunmayan, arama motoru standartlarına uymayan, responsive olmayan ve daha pek çok günümüz standartlarından uzak web sitesinin çalışmasını tamamladık.

Profesyonel bir web sitesine sahip olması gerektiğinin bilincinde olan Uzm. Dr. Başak BİNGÖL, firmamız ile iletişime geçti ve neler yapabileceğimiz konusunda kendisiyle görüştük.

Kısa süreli bir görüşmenin ardından bir yol haritası belirleyerek dinamik, yönetim panelli, arama motoru standartlarına uygun, temel SEO çalışması yapılmış, responsive ve daha pek çok özelliğe sahip bir web tasarım çalışması yaptık. Kısa sürede çalışmamızı tamamlayıp kendilerinin beğenisine sunduğumuz web tasarım çalışması, hem reklam hemde arama motoru optimizasyonları için son derece ideal bir yapıya sahip.

Karşıyaka Akupunktur

Aynı sektördeki faaliyet gösteren kliniklerin web sitelerine nazaran çok daha profesyonel bir çalışma gerçekleştirmiş, kendilerinin bize olan güvenlerini boşa çıkarmamış olmamızın haklı mutluluğunu yaşamaktayız.

Firmamızın vermiş olduğu hizmetten duyulan memnuniyet vesilesiyle kendileri aynı zamanda reklam ve arama motoru optimizasyonu çalışmaları da yapmamızı talep ettiler. Bu çalışmaları da aynı web tasarım çalışmamızda olduğu gibi profesyonel ve memnuniyet odaklı gerçekleştirmekteyiz.

Aynı zamanda Karşıyaka Akupunktur kliniğinde akupunktur tedavisi almak isteyen herkesi Uzm. Dr. Başak BİNGÖL ‘ün kliniğine gitmelerini tavsiye etmekteyiz. İzmir ‘in gözde semti Mavişehir ‘de bulunan kliniğe dair ayrıntılı bilgi ve randevu almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz: https://www.karsiyakaakupunktur.com