Kupa Bardak Web Tasarım

Toptan baskılı kupa bardak hizmetinin tanıtımı yapılan ve sipariş alınan KupaBardakToptan.Com ‘un web tasarım çalışması.

Web sitesinde verilen baskılı kupa bardak hizmetine dair bilgiler yer almasının yanı sıra, hizmet verilen firmalar referans olarak yer almaktadır.

Benzer alanda hizmet veren firmaların web sitelerinden çok daha profesyonel bir görünüme ve yapıya sahip olması nedeniyle, pek çok firmanın arasından sıyrılarak ciddi siparişler alınmasına imkan tanımaktadır.

Profesyonel web sitesi sayesinde kısa sürede büyük firmalar tarafından yüklü siparişler alan KupaBardakToptan.Com, aynı zamanda blog bölümü vesilesiyle hizmetine dair sürekli güncel bilgiler yayınlayabilmektedir.

Responsive (mobil uyumlu), SSL sertifikalı, yönetim panelli ve daha pek çok özelliğe sahip olmasının yanı sıra KupaBardakToptan.Com ‘a temel SEO çalışması yapılmıştır. Bu vesileyle kısa sürede kendi alanında pek çok sayfada ilk sıralarda yer almakta, reklam yayını yapılmadığı zamanlarda dahi siparişler alabilmektedir.