Kodcu Herif Web Tasarım

2014 yılından itibaren bilişim, kişisel gelişim, eğitim ve girişimcilik alanlarında özgün makaleler yayınlanan blog sitesi.

Gerek tasarımı, gerekse içeriği ile büyük beğeni toplayan KodcuHerif.Com, alanında isim sahibi, tanınmış bir web sitesidir.

600 ‘den fazla özgün makalenin yer aldığı KodcuHerif.Com ‘da bilişim, kişisel gelişim, eğitim ve girişimcilik ile alakalı pek çok yazı bulunmaktadır.

Temel SEO çalışması yapılan, responsive, SSL sertifikalı, yönetim panelli ve daha pek çok özelliğe sahip KodcuHerif.Com, Google ‘da 300 civarı kelimede 1. sırada yer almaktadır.

Bilişim, kişisel gelişim, eğitim ve girişimcilik alanlarında 300’den fazla özgün makale yazılmış KodcuHerif.Com bu zamana kadar direkt olarak 1.000’den fazla, dolaylı yoldan yüz binlerce kişiye bilgi vermiş, sitede yer alan makaleler toplamda milyonlarca kez okunmuş bir web sitesidir.

Kategoriye özgü tasarım, soru gönderme, yorum yapma gibi imkanların yer aldığı KodcuHerif.Com günde binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir.