Kodcu Herif Site Yönetimi

Bilişim, kişisel gelişim, eğitim ve girişimcilik alanlarında 600 ‘den fazla özgün makalenin yer aldığı KodcuHerif.Com ‘un yönetimi.

Bilişim alanında çalışmalar yapmak, bilişim alanında girişimde bulunmak isteyen kişiler için Dizayn Uzmanı olarak özgün, bilgilendirici ve yol gösterici içerikler hazırlayıp yayınlamaktayız. Makalenin yazılması, tekrar gözden geçirilip hatalarının giderilmesi, makaleye yönelik anahtar kelimelerin öne çıkarılması, SEO uyumlu olması, makale banner ve makale içi görsellerinin hazırlanması gibi çok sayıda çalışma yapmaktayız. Bir makale için harcanan süre ortalama 2 saattir. Pek çok internet sitesine nazaran sırf makale yazmak için değil, nitelikli ve doyurucu makaleler olması için makaleler yazılmaktadır. Dolayısıyla bazı makaleler pek çok standart sitede yer alan makaleler göz önüne alındığında 3-4 makale niteliğindedir.

Makaleler haricinde sitenin güncellenme ve düzenleme çalışmaları da yapılmaktadır. Söz konusu düzenlemeler tasarım bazlı olduğu kadar yazılım bazlı da olabilmektedir.