Hediye Gerek Site Yönetimi

Dizayn Uzmanı Ticaret ve Bilişim Hizmetleri bünyesinde olan HediyeGerek.Com adlı e-ticaret sitemizin yönetimi firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede diğer e-ticaret sitesi kurulumu gerçekleştiren web tasarım ve yazılım firmalarına nazaran birkaç adım önde olmaktayız. Zira sadece e-ticaret sitesi kurulumu ve yönetimi değil, e-ticaret süreçlerine dair de fazlasıyla bilgi ve deneyim sahibiyiz.

Dolayısıyla sizi sadece bir e-ticaret sitesi sahibi yapmakla kalmıyor, aynı zamanda e-ticaret sitenizin kurulumunu, e-ticaret süreçlerini dikkate alarak gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda deneyimlerimiz çerçevesinde sizlere e-ticaret sürecinde yaşanan ve yaşanması muhtemel sorunlara dair ücretsiz danışmanlık yapıyoruz. Bu sayede olası problemlerden ya etkilenmiyor ya da minimum oranda etkileniyorsunuz.

Dizayn Uzmanı Ticaret ve Bilişim Hizmetleri olarak sizleri sadece benzersiz bir e-ticaret sitesi sahibi yapmıyor, sizlerin çıkarlarınız doğrultusunda, kazanç potansiyeli yüksek bir e-ticaret sitesi sahibi yapıyoruz. E-ticarette karşılaşılan sorun ve problemleri acı deneyimler yaşayarak değil, öncesinde bizim verdiğimiz ücretsiz danışmanlık ile öğrenme imkanı sunuyoruz.